Zumaiako Futbol Taldea

Sailkapenak

Gizonezkoen Erregional Ohorezko Maila

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ARETXABALETA K.E. UDA 66 29 21 3 5 0 72 30
2 EIBAR S.A.D. B 62 29 19 5 5 0 69 29
3 ZARAUTZ K.E. 62 29 18 8 3 0 56 22
4 BERGARA K.E. 55 29 15 10 4 0 37 25
5 MUTRIKU F.T. 43 29 11 10 8 0 35 37
6 TOLOSA C.F. 42 29 12 6 11 0 38 34
7 REAL UNION CLUB SAD B 42 29 11 9 9 0 34 33
8 ZUMAIAKO F.T. 41 29 11 8 10 0 47 45
9 ELGOIBAR C.D. 41 29 11 8 10 0 33 36
10 OIARTZUN K.E. 40 29 11 7 11 0 35 37
11 HERNANI C.D. 35 29 9 8 12 0 37 42
12 BETI GAZTE K.J.K.E. 29 29 8 5 16 0 34 39
13 DEUSTO DONOSTIA F.T. 29 29 8 5 16 0 26 45
14 UROLA K.E. 28 29 8 4 17 0 39 54
15 AMAIKAK BAT K.E. 28 29 6 10 13 0 33 48
16 BEASAIN S.D. B 26 29 6 8 15 0 27 50
17 ORDIZIA K.E. 26 29 6 8 15 0 27 52
18 LAGUN ONAK C.D. B 23 29 5 8 16 0 28 49

Emakumezkoen Ohorezko Erregional maila

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ANTIGUOKO K.E. 66 25 22 0 3 0 70 21
2 MARIÑO C.D. 65 25 21 2 2 0 76 14
3 GOIERRI GORRI F.K. 50 25 15 5 5 0 73 27
4 LAGUN ONAK C.D. 48 25 14 6 5 0 38 24
5 UROLA K.E. 48 25 16 0 9 0 56 35
6 INTXAURDI K.E. 46 25 14 4 7 0 59 34
7 OSTADAR S.K.T. 41 25 12 5 8 0 47 37
8 ZUMAIAKO F.T. 39 25 12 3 10 0 63 46
9 BETI GAZTE K.J.K.E. 33 25 10 3 12 0 37 44
10 TOURING KE 31 25 9 4 12 0 52 65
11 ELGOIBAR C.D. 27 25 8 3 14 0 37 48
12 TOLOSA C.F. B 24 25 6 6 13 0 32 38
13 AMAIKAK BAT K.E. 24 25 6 6 13 0 33 52
14 HERNANI C.D. B 18 25 4 6 15 0 28 56
15 DEBAGOIENA BAILARA 8 25 2 2 21 0 24 96
16 OIARTZUN K.E. C 3 25 0 3 22 0 19 107

Gizonezkoen Gorengo maila (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 MONDRAGON C.F. 65 26 20 5 1 0 68 18
2 ALOÑA MENDI K.E. 52 26 15 7 4 0 51 23
3 URKI C.D. 49 26 14 7 5 0 58 36
4 EUSKALDUNA S.D. 47 26 14 5 7 0 58 44
5 IKASBERRI K.E. 42 26 12 6 8 0 42 36
6 ILINTXA S.D. 38 26 12 2 12 0 44 37
7 ANAITASUNA F.T. B 36 26 10 6 10 0 43 40
8 DANENA K.E. 35 26 9 8 9 0 44 42
9 SORALUZE C.F. 32 26 9 5 12 0 45 55
10 SEGURA K.E. 31 26 8 7 11 0 40 59
11 BILLABONA K.E. 31 26 8 7 11 0 26 33
12 ZESTOA K.B. 29 26 7 8 11 0 44 51
13 ARETXABALETA K.E. UDA B 25 26 5 10 11 0 33 49
14 ANTZUOLA K.E. 21 26 5 6 15 0 33 60
15 BERGARA K.E. B 20 26 4 8 14 0 30 48
16 ZUMAIAKO F.T. B 19 26 4 7 15 0 29 57

Jubenilen Ohorezko Maila (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 URKI C.D. 61 26 18 7 1 0 76 36
2 LAGUN ONAK C.D. 55 26 16 7 3 0 62 34
3 ORDIZIA K.E. 52 26 17 1 8 0 58 36
4 EUSKALDUNA S.D. 41 26 12 5 9 0 42 33
5 ZUMAIAKO F.T. 40 26 11 7 8 0 50 38
6 ELGOIBAR C.D. 38 26 11 5 10 0 46 39
7 UROLA K.E. 36 26 11 3 12 0 37 44
8 ORIOKO F.T. 36 26 9 9 8 0 45 39
9 AMAIKAK BAT K.E. 34 26 10 4 12 0 45 43
10 MONDRAGON C.F. 31 26 8 7 11 0 48 52
11 ZARAUTZ K.E. B 31 26 8 7 11 0 40 47
12 DANENA K.E. 30 26 8 6 12 0 28 43
13 TOLOSA C.F. B 26 26 7 5 14 0 31 56
14 HERNANI C.D. B 26 26 7 5 14 0 43 61
15 ALOÑA MENDI K.E. 25 26 8 1 17 0 33 60
16 SEGURA GOIERRI K.E. 21 26 6 3 17 0 30 53

Jubenila Gorengoa (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 INTXURRE K.K.E. 59 24 18 5 1 0 72 32
2 BEASAIN S.D. B 55 24 18 1 5 0 78 26
3 LAZKAO K.E. 48 24 15 3 6 0 58 35
4 ILINTXA S.D. 47 24 15 2 7 0 66 37
5 BERGARA K.E. B 45 24 14 3 7 0 54 41
6 BURUMENDI F.G. 38 24 11 5 8 0 59 51
7 BILLABONA K.E. 37 24 10 7 7 0 45 40
8 ZUMAIAKO F.T. B 29 25 8 5 12 0 39 57
9 IDIAZABAL K.E. 28 24 8 4 12 0 37 55
10 URKI C.D. B 28 24 8 4 12 0 39 63
11 ANAITASUNA C.D. B 25 24 7 4 13 0 36 49
12 ZESTOA K.B. 21 25 6 3 16 0 39 62
13 DANENA K.E. B 21 24 6 3 15 0 24 52
14 TOLOSA C.F. C 18 24 4 6 14 0 30 55
15 ARETXABALETA K.E. UDA B 14 24 3 5 16 0 30 51

Gizonezkoen Ohorezko Kadete Maila (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 TOLOSA C.F. 58 26 18 4 4 0 76 24
2 BEASAIN S.D. 58 26 18 4 4 0 76 31
3 DANENA K.E. 54 26 16 6 4 0 54 21
4 BERGARA K.E. 53 26 15 8 3 0 74 20
5 ELGOIBAR C.D. 50 26 14 8 4 0 61 41
6 ANAITASUNA C.D. 49 26 14 7 5 0 60 29
7 ZARAUTZ K.E. 47 26 14 5 7 0 60 31
8 EIBAR S.A.D. B 42 26 13 3 10 0 52 46
9 ORDIZIA K.E. 35 26 11 2 13 0 50 50
10 MONDRAGON C.F. 33 26 9 6 11 0 43 47
11 LAGUN ONAK C.D. 32 26 9 5 12 0 33 46
12 AIZKORRI F.T. 19 26 5 4 17 0 38 67
13 ZUMAIAKO F.T. 19 26 5 4 17 0 36 81
14 BILLABONA K.E. 18 26 3 9 14 0 23 47
15 INTXURRE K.K.E. 11 26 3 2 21 0 25 96
16 ILINTXA S.D. 7 26 2 1 23 0 26 110

Ohorezko Kadete Emakumezkoa Iraunkortasun Fasea

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 OIARTZUN K.E. 35 15 11 2 2 0 43 13
2 ALOÑA MENDI K.E. 31 15 10 1 4 0 39 23
3 ZARAUTZ KE 29 15 7 8 0 0 34 7
4 AIZTONDO 27 15 8 3 4 0 35 17
5 TOURING KE 26 15 8 2 5 0 33 19
6 ANAITASUNA C.D. 23 15 7 2 6 0 36 27
7 ZUMAIAKO F.T. 21 15 6 3 6 0 20 25
8 SANTO TOMAS LIZEOA 15 15 4 3 8 0 21 34
9 EUSKALDUNA ANDOAINDARRA S.D. 3 15 1 0 14 0 7 54
10 UROLA K.E. 2 15 0 2 13 0 7 56

Emakumezkoak Ohorezko Kadete Maila (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 REAL SOCIEDAD S.A.D. 27 9 9 0 0 0 78 2
2 EIBAR S.A.D. 22 9 7 1 1 0 41 13
3 GOIERRI GORRI F.K. 19 9 6 1 2 0 27 12
4 ELGOIBAR C.D. 13 9 4 1 4 0 29 20
5 MARTUTENE K.E. 13 9 4 1 4 0 29 26
6 ANAITASUNA C.D. 13 9 4 1 4 0 24 28
7 ZUMAIAKO F.T. 8 9 2 2 5 0 11 24
8 ALOÑA MENDI K.E. 8 9 2 2 5 0 15 34
9 UROLA K.E. 5 9 1 2 6 0 7 44
10 EUSKALDUNA ANDOAINDARRA S.D. 1 9 0 1 8 0 6 64

Gizonezkoen Kadeteen 1. Maila (9. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ZARAUTZ K.E. C 31 12 10 1 1 0 49 8
2 ELGOIBAR C.D. B 28 12 9 1 2 0 33 11
3 ANAITASUNA C.D. B 21 12 7 0 5 0 59 16
4 BURUMENDI F.G. B 19 12 6 1 5 0 31 19
5 ORIOKO F.T. B 15 12 4 3 5 0 14 23
6 ZUMAIAKO F.T. C 4 12 1 1 10 0 12 78
7 IKASBERRI K.E. B 4 12 1 1 10 0 8 51

Gizonezkoen Kadeteen 1. Maila (10. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ZUMAIAKO F.T. B 29 12 9 2 1 0 34 12
2 URKI C.D. B 29 12 9 2 1 0 51 21
3 MONDRAGON C.F. B 21 12 6 3 3 0 34 22
4 IKASBERRI K.E. 18 12 6 0 6 0 37 36
5 ZARAUTZ K.E. D 17 12 5 2 5 0 19 16
6 ARETXABALETA K.E. UDA C 4 12 1 1 10 0 21 46
7 EIBARTARRAK F.T. 3 12 1 0 11 0 19 62

Gizonezkoen Kadeteen 1. Maila (12. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 INTERNACIONAL C.D. B 25 10 8 1 1 0 23 11
2 DANENA K.E. B 21 10 7 0 3 0 31 15
3 IDIAZABAL K.E. B 21 10 7 0 3 0 28 14
4 ARRUPE CHAMINADE C.D.D.F. C 19 10 6 1 3 0 20 15
5 HONDARRIBIA F.E B 13 10 4 1 5 0 19 18
6 EKINTZA K.E. 8 9 2 2 5 0 11 22
7 ALLERRU K.E. 7 10 2 1 7 0 11 30
8 ZUMAIAKO F.T. B 0 9 0 0 9 0 2 20

Gizonezkoen Kadeteen 1. Maila (23. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 EIBARTARRAK F.T. 16 8 5 1 2 0 32 22
2 BERGARA K.E. C 16 8 5 1 2 0 25 18
3 ARETXABALETA K.E. UDA C 11 8 3 2 3 0 21 25
4 IKASBERRI K.E. B 10 8 3 1 4 0 22 25
5 ZUMAIAKO F.T. C 4 8 1 1 6 0 20 30

Infantil Handi Mutilak Kopa (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ORIOKO F.T. 40 16 13 1 2 0 44 13
2 LAZKAO K.E. 33 15 11 0 4 0 44 16
3 ARETXABALETA K.E. UDA 32 15 10 2 3 0 27 14
4 ZUMAIAKO F.T. 26 15 8 2 5 0 28 20
5 DANENA K.E. 19 15 5 4 6 0 28 32
6 LAGUN ONAK C.D. 18 15 5 3 7 0 25 31
7 EUSKALDUNA ANDOAINDARRA S.D. 12 15 3 3 9 0 18 29
8 ALOÑA MENDI K.E. 11 15 3 2 10 0 20 42
9 ILINTXA S.D. 4 15 1 1 13 0 15 52

Infantil Handi Mutilak Eskolartekoa (5. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ANAITASUNA C.D. 14 6 4 2 0 0 10 6
2 ELGOIBAR C.D. 12 6 4 0 2 0 11 6
3 ZARAUTZ K.E. 11 6 3 2 1 0 11 8
4 AMAIKAK BAT K.E. 7 6 2 1 3 0 15 14
5 ORIOKO F.T. 6 6 1 3 2 0 7 7
6 LAGUN ONAK C.D. 4 6 1 1 4 0 9 13
7 ZUMAIAKO F.T. 4 6 1 1 4 0 3 12

Infantil F-11 Neskak Kopa

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ORIOKO F.T. 41 17 12 5 0 0 60 10
2 MARTUTENE K.E. 33 16 10 3 3 0 35 12
3 ZUMAIAKO F.T. 30 16 9 3 4 0 41 17
4 AÑORGA K.K.E 28 16 8 4 4 0 50 22
5 AIZKORRI GOIERRI F.T. 26 16 7 5 4 0 33 17
6 EUSKALDUNA ANDOAINDARRA S.D. 26 16 7 5 4 0 23 27
7 LAGUN ONAK C.D. 25 17 8 1 8 0 45 35
8 ALOÑA MENDI K.E. 16 16 5 1 10 0 35 36
9 AMAIKAK BAT K.E. 15 17 4 3 10 0 15 36
10 MARIÑO REAL UNION 14 16 4 2 10 0 27 54
11 ILINTXA S.D. 0 17 0 0 17 0 7 105

Infantil Neskak F-11 (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ANTIGUOKO K.E. 12 5 4 0 1 0 42 5
2 ZARAUTZ K.E. 12 5 4 0 1 0 16 7
3 HERNANI C.D. 12 5 4 0 1 0 17 12
4 ORIOKO F.T. 6 5 2 0 3 0 9 14
5 ZUMAIAKO F.T. 3 5 1 0 4 0 6 36
6 MARTUTENE K.E. 0 5 0 0 5 0 6 22

Infantil Txiki Errendimendua Kopa Eskolartekoa (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 AÑORGA K.K.E 41 16 13 2 1 0 58 15
2 ZARAUTZ K.E. 36 16 11 3 2 0 60 24
3 DANENA K.E. 30 16 8 6 2 0 47 20
4 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 28 16 8 4 4 0 26 18
5 ZUMAIAKO F.T. 25 16 7 4 5 0 42 26
6 URNIETA C.D. 21 16 6 3 7 0 41 35
7 AMAIKAK BAT K.E. 12 16 3 3 10 0 26 46
8 EUSKALDUNA ANDOAINDARRA S.D. 9 16 2 3 11 0 12 52
9 MUNDAIZ S.C.D. 0 16 0 0 16 0 13 89

Infantil Txiki Eskolartekoa (6. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 EIBAR S.A.D. 16 6 5 1 0 0 21 3
2 ORIOKO F.T. 14 6 4 2 0 0 19 9
3 ANAITASUNA C.D. 13 6 4 1 1 0 17 15
4 LAGUN ONAK C.D. 9 6 3 0 3 0 24 16
5 ZARAUTZ K.E. 6 6 2 0 4 0 12 14
6 ZUMAIAKO F.T. 3 6 1 0 5 0 11 23
7 AMAIKAK BAT K.E. 0 6 0 0 6 0 6 30

Infantil 1.maila Mutilak Txape Fasea Eskolartekoa (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 BURUMENDI F.G. 35 15 10 5 0 0 42 15
2 URKI C.D. 32 15 10 2 3 0 36 17
3 SORALUZE C.F. 30 15 10 0 5 0 61 39
4 LAZKAO K.E. 29 15 9 2 4 0 37 26
5 LAGUN ONAK C.D. C 26 15 8 2 5 0 29 22
6 AIZKORRI GOIERRI F.T. 25 15 7 4 4 0 50 31
7 INTXURRE K.K.E. 14 15 4 2 9 0 32 48
8 ANAITASUNA C.D. 13 15 4 1 10 0 19 45
9 ZUMAIAKO F.T. 8 15 2 2 11 0 16 43
10 ELGOIBAR C.D. 3 15 1 0 14 0 10 46

1. Infantil Mutilak Udaberri Kopa (5. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 EIBARTARRAK F.T. 39 15 12 3 0 0 56 15
2 SORALUZE C.F. B 31 15 9 4 2 0 38 11
3 BURUMENDI F.G. B 30 15 9 3 3 0 43 13
4 LAGUN ONAK C.D. 26 15 7 5 3 0 32 22
5 ELGOIBAR C.D. B 22 15 5 7 3 0 37 28
6 IKASBERRI K.E. 21 15 6 3 6 0 33 34
7 LAGUN ONAK C.D. B 12 15 4 0 11 0 23 39
8 ARETXABALETA K.E. UDA B 10 15 3 1 11 0 10 47
9 MONDRAGON C.F. B 9 15 2 3 10 0 12 43
10 ZUMAIAKO F.T. B 9 15 2 3 10 0 16 48

Infantilen 1. Maila Mutilak Eskolartekoa (7. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 SORALUZE C.F. 22 8 7 1 0 0 49 13
2 URKI C.D. 20 8 6 2 0 0 32 8
3 BURUMENDI F.G. 19 8 6 1 1 0 46 9
4 ZARAUTZ K.E. 15 8 5 0 3 0 31 14
5 ARETXABALETA K.E. UDA 12 8 4 0 4 0 26 21
6 ELGOIBAR C.D. B 7 8 2 1 5 0 15 36
7 EIBARTARRAK F.T. 6 8 2 0 6 0 13 31
8 LAGUN ONAK C.D. B 3 8 1 0 7 0 7 36
9 ZUMAIAKO F.T. B 1 8 0 1 7 0 5 56

Infantilen 1. Maila Mutilak Eskolartekoa (8. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 LAGUN ONAK C.D. C 25 9 8 1 0 0 64 7
2 ANAITASUNA C.D. 22 9 7 1 1 0 35 11
3 ZUMAIAKO F.T. 21 9 7 0 2 0 46 9
4 ZESTOA K.B. 18 9 6 0 3 0 52 21
5 ZARAUTZ K.E. C 13 9 4 1 4 0 27 24
6 BURUMENDI F.G. B 13 9 4 1 4 0 26 35
7 ZARAUTZ K.E. B 9 9 3 0 6 0 16 34
8 IKASBERRI K.E. 9 9 3 0 6 0 21 45
9 ORIOKO F.T. 3 9 1 0 8 0 13 37
10 ORERETA KAFEA, F.C. B 0 9 0 0 9 0 3 80

Neskak 1. Infantil Maila Kopa Eskolartekoa (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 MONDRAGON C.F. 38 16 12 2 2 0 44 14
2 LAGUN ONAK C.D. B 33 16 10 3 3 0 58 34
3 INTXURRE K.K.E. 30 16 9 3 4 0 46 33
4 MUTRIKU F.T. 29 15 9 2 4 0 37 23
5 ZARAUTZ K.E. B 29 16 9 2 5 0 37 27
6 GOIERRI GORRI F.K. F 21 15 7 0 8 0 34 38
7 ZUMAIAKO F.T. B 16 15 5 1 9 0 28 34
8 URNIETA C.D. 12 15 4 0 11 0 30 55
9 ARIZMENDI UDA 8 15 2 2 11 0 20 43
10 AIZTONDO B 7 15 2 1 12 0 28 61

Neskak 1. Infantilak Eskolartekoa (5. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ANAITASUNA C.D. 14 6 4 2 0 0 22 12
2 GOIERRI GORRI F.K. 13 6 4 1 1 0 15 8
3 ZESTOA K.B. 10 6 3 1 2 0 16 14
4 ZARAUTZ K.E. 8 6 2 2 2 0 15 10
5 ZUMAIAKO F.T. 6 6 2 0 4 0 15 15
6 LAGUN ONAK C.D. 4 6 1 1 4 0 11 21
7 UROLA K.E. B 4 6 1 1 4 0 10 24

Alevin Mutilak Kopa Eskolartekoa (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 TEXAS C.F. 13 5 4 1 0 0 32 8
2 IGELTEGI DE DONOSTIA C.F. 9 5 2 3 0 0 29 7
3 OSTADAR S.K.T. 8 5 2 2 1 0 19 11
4 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 8 5 2 2 1 0 12 11
5 ZUMAIAKO F.T. 3 5 1 0 4 0 11 33
6 ALLERRU K.E. 0 5 0 0 5 0 9 42

2º urteko alebin mutilen aurretiko fasea (8. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ANAITASUNA C.D. 13 5 4 1 0 0 37 16
2 LAGUN ONAK C.D. 12 5 4 0 1 0 29 16
3 ELGOIBAR C.D. 8 5 2 2 1 0 17 14
4 AMAIKAK BAT K.E. 6 5 2 0 3 0 31 28
5 MUTRIKU F.T. 3 5 1 0 4 0 14 38
6 ZUMAIAKO F.T. 1 5 0 1 4 0 20 36

Gabonetako Mutilen Alebin Torneoa (11. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 MARTUTENE K.E. 10 4 3 1 0 0 8 1
2 PASAIA K.E. 8 4 2 2 0 0 3 1
3 ZUMAIAKO F.T. 6 4 2 0 2 0 7 5
4 SPORTING DE HERRERA 2 4 0 2 2 0 2 7
5 INTXURRE K.K.E. 1 4 0 1 3 0 1 7